VELKÉ SPOLEČNOSTI

Klienti z řad korporací

Představujeme řešení BESTPAY Business pro klienty z řad korporací a středně velkých společností. Potřebujete provádět platby do zahraničí, převádět peněžní prostředky s minimálními náklady nebo získat informace o směnných kurzech? Chcete do zahraničí odesílat neomezeně vysoké částky a za bezhotovostní převody platit co nejméně? Pak přesně vám je určeno řešení BESTPAY Business. Hlavní přednosti BESTPAY Business:

Účet u BESTPAY kompletně nahrazuje bankovní účet a s ním spojené služby Neomezený přístup k vašemu online účtu Minimální náklady na bezhotovostní služby Rychlé placení zahraničních faktur v řádu několika minut Aktuální online informace o směnných kurzech Vaši klienti po celém světě mají široké možnosti vkládání peněžních prostředků na váš účet Bezplatné platby na internetu a v obchodech Výběry z bankomatů po celém světě za minimální fixní poplatky

Balíček BESTPAY Business zahrnuje následující služby:

Platební účet BESTPAY

Platební účet BESTPAY umožňuje hradit faktury, jejichž platba v bance by byla časově i finančně náročná. Po registraci v BESTPAY získáte online přístup ke svému osobnímu účtu. Pak už můžete hradit vyúčtování a faktury, dobíjet kredit ve svém mobilním telefonu nebo prostřednictvím našich stránek platit online nákupy. Pro vytvoření účtu klikněte zde.

Multiměnové účty BESTPAY

Multiměnové účty BESTPAY nabízejí všechny výhody, které jsou s takovými účty spojeny. Účet umožňuje šetřit peněžní prostředky při platbách kreditními kartami, hotovostní převody a nákup a prodej cizích měn na zahraničním devizovém trhu. Multiměnové účty BESTPAY fungují jako běžný bankovní účet. K internetovému bankovnictví pak slouží váš profil v BESTPAY. Pro vytvoření účtu klikněte zde.

alíček BESTPAY Business si můžete vyzkoušet po registraci na těchto stránkách.

K dispozici jsou vám i další produkty BESTPAY, jako např. hotovostní převody.