PŘEVODY PENĚZ

Potřebujete rychlý, bezpečný a co nejlevnější převod peněz do zahraničí? Pak jsme zde právě pro vás! BESTPAY znamená bezpečnost a nízké náklady. Zajišťujeme převody peněz po celém světě. Nabízíme také rychlé a snadné řešení pro příchozí zahraniční platby v různých měnách.

BESTPAY, to jsou snadné a cenově dostupné převody peněz pro:

 • příbuzné
 • studenty
 • obchodní partnery.

Jak převádět peníze

 1. Peníze lze převádět v těchto měnách.
 2. Peníze lze převádět online na těchto stránkách nebo na naší pobočce. 
 3. Do zahraničí lze peníze převádět v hotovosti nebo převodem z bankovního účtu. Převod peněz zabere jen několik málo minut. 
 4. Peníze lze do zahraničí odesílat v různých měnách. Odhadnout náklady na plánovaný převod peněz do zahraničí je pro uživatele velice snadné.
 5. Provize za převod peněz do zahraničí obvykle činí 1% až 3%. 
 6. K převodu peněz není nutný bankovní účet ani kreditní karta. 
 7. K vyzvednutí převedených peněz stačí znát referenční číslo transakce a očekávanou částku. 
 8. K provádění peněžních převodů do zahraničí stačí vyplnit formulář na našich stránkách nebo osobně na pobočce, kde vám ochotně poradí náš personál. O veškeré postupy vyžadované legislativou proti praní špinavých peněz se postaráme my.

Příjem peněz

Peníze, které jsou vám převáděny ze zahraničí, vám vyplatíme na pobočce nebo poukážeme na váš bankovní účet.

 1. Převáděné prostředky mohou být vyplaceny pouze osobám starším 18 let. Nutností je předložit doklad totožnosti a sdělit nám referenční číslo transakce, očekávanou částku a měnu převodu. 
 2. V případě převodu peněz na bankovní účet je nezbytné sdělit jeho číslo. Peníze vám převedeme během 24 hodin. 
 3. Prostředky převáděné ze zahraničí vyplácíme v původní měně nebo v měně zvolené příjemcem (v amerických dolarech, eurech, britských librách). 
 4. Za příjem peněz neúčtujeme my ani partnerská společnost žádné poplatky. Veškeré náklady spojené s převodem peněz hradí odesílatel.

Jak se registrovat

Plátce musí mít minimálně 18 let. Pokud chcete využívat naše služby, musíte se registrovat online nebo osobně na naší pobočce.

Při registraci ověříme vaši identitu. Pro urychlení tohoto procesu budeme potřebovat barevné kopie následujících dokladů: pasu nebo občanského průkazu. Na kopii dokladu musí být viditelné jeho číslo, datum jeho vydání a vypršení jeho platnosti, vaše celé jméno, datum narození a váš podpis. Navíc nám musíte předložit kopii dalšího dokladu (průkazu totožnosti, povolení k pobytu, řidičského průkazu). Na kopii dokladu musí být viditelné jeho číslo, datum jeho vydání a vypršení jeho platnosti, vaše fotografie (pokud je součástí dokladu), celé jméno a adresa bydliště. Posledním požadovaným dokumentem je výpis z bankovního účtu nebo účet za energie vystavený během posledních tří měsíců.

Po schválení všech požadovaných dokumentů získáte plný přístup ke svému online zabezpečenému účtu, v němž můžete zkontrolovat stav svých předchozích transakcí a zadat nový převod hotovosti.

Jak převádět peníze

Převody peněz online

 1. Na našich stránkách vyplňte platební příkaz. 
 2. Uveďte měnu a částku převodu, adresu příjemce převáděných peněz a údaje o příjemci. 
 3. Pomocí naší online kalkulačky zjistíte, kolik bude převod stát. 
 4. Na svůj účet převeďte jakoukoliv částku včetně příslušné provize. 
 5. Příjemci peněz sdělte číslo transakce a v případě hotovostního výběru také adresu, kde si může peníze vyzvednout.

Na pobočce BESTPAY

 1. Našim zaměstnancům sdělte bližší informace o převodu (údaje o příjemci, měnu a částku převodu, adresu, kde mají být peníze připraveny k vyzvednutí). 
 2. V hotovosti uhraďte příslušnou částku včetně veškerých poplatků. 
 3. Příjemci převáděných peněz sdělte referenční číslo transakce a adresu, kde si může peníze vyzvednout.