Potřebujete rychlý, bezpečný a co nejlevnější převod peněz do zahraničí? Pak jsme zde právě pro vás! BESTPAY znamená bezpečnost a nízké náklady. Zajišťujeme převody peněz po celém světě. Nabízíme také rychlé a snadné řešení pro příchozí zahraniční platby v různých měnách.

BESTPAY, to jsou snadné a cenově dostupné převody peněz pro:

  • příbuzné,
  • studenty,
  • obchodní partnery.

Pokud hledáte multiměnový účet s neomezeným přístupem, nízkými poplatky a vysokou mírou bezpečnosti, pak máme dokonalé řešení právě pro vás. S naším multiměnovým účtem můžete platby do zahraničí provádět rychle a snadno. Účet umožňuje platby po celém světě. Vaši zahraniční zákazníci mohou platby poukazovat přímo na váš multiměnový účet.

Multiměnový účet šetří ve srovnání s hotovostními převody vaše peníze. Účet můžete používat také jako sdílený bankovní účet s internetovým bankovnictvím.

Pokud máte o multiměnový účet zájem, navštivte prosím naši pobočku nebo vyplňte registrační formulář na našich stránkách (zde).

Platební účet je praktický a spolehlivý prostředek k hrazení faktur, díky němuž se vyhnete vysokým bankovním poplatkům.

Přístup k účtu získáte ihned po registraci. Pomocí účtu můžete hradit faktury, dobíjet kredit ve svém mobilním telefonu nebo prostřednictvím našich stránek platit nákupy na internetu. Samozřejmostí je také správa a dobíjení účtu.

Registrujte se na našich stránkách a začněte využívat všechny výhody, které platební účet přináší.